Legislaturas

01/01/2017 à 31/12/2020

  • Joel Polydoro
  • José Altair da SIlva Rangel
  • Gustavo Fonseca Mendes
  • Benedito Moreira Gonçalves
  • Celio Francisco de Oliveira
  • Isaias Eleuterio da Silva
  • João Villaça Guimarães
  • Maria Cecilia dos Santos Duque
  • Wilson Claudio de Freitas

01/01/2013 à 31/12/2016

  • Joel Polydoro
  • Benedito Moreira Gonçalves
  • Sheila Kelly Torres
  • Isaias Eleutério da Silva
  • Marco Antonio Duarte
  • Célio Francisco de Oliveira
  • Jefferson Vilela dos Santos Vieira
  • José Augusto Coelho Pereira
  • Maria de Lourdes dos Santos

 

01/01/2009 à 31/12/2012

  • Claudinei Ramos
  • Edson Chagas Rodrigues
  • Espedito Duarte Rodrigues
  • Francisco de Assis Moura Vieira
  • João Vilaça Guimarães
  • Joel Polydoro
  • José Augusto Coelho Pereira
  • José Roberto da Palma
  • Marlene Pereira de Siqueira Silva
  • Nelson Teixeira Madruga

01/01/2005 à 31/12/2008

  • Almir Neves Ramos
  • Antonio Altamir Vieira do Prado
  • Benedito Moreira Gonçalves
  • Claudinei Ramos
  • Célio Francisco de Oliveira
  • Espedito Duarte Rodrigues
  • João Eleutério da Silva Filho
  • Joel Polydoro
  • José Augusto Coelho Pereira
  • José Geraldo dos Santos
  • Marlene Pereira de Siqueira Silva

 

01/01/2001 à 31/12/2004

  • Anderson Timóteo Leite
  • Célio Francisco de Oliveira
  • Edson Medeiros de Souza
  • Fernando Augusto de Siqueira
  • Joel Polydoro
  • José Altair da Silva Rangel
  • José Luiz Teixeira
  • Walter José Ronconi Fazzeri
  • Wladmir Roberto Garcia de Paula Santos

01/01/1997 à 31/12/2000

  • Benedito Coelho Pereira
  • Benedito Moreira Gonçalves
  • Fernando Celso Pereira da Silva
  • João Batista Ramos
  • Joel Polydoro
  • José Altair da Silva Rangel
  • José Ferreira Pinto
  • Maria Antonia de Paula Santos
  • Roberto Israel

 

01/01/1993 à 31/12/1996

  • Benedito Moreira Gonçalves
  • Claudio Luiz dos Santos
  • João Garcia de Miranda
  • Jonas Polydoro
  • José Custódio de Miranda
  • José Ferreira Pinto
  • Marco Aurélio da Silva
  • Nelson Aparecido Coelho Pereira
  • Roberto Israel

01/01/1989 à 31/12/1992

  • Agenor dos Santos
  • Carlos Alves dos Santos
  • Durval de Paula Santos
  • João Luiz dos Santos Filho
  • José Benedito Monteiro
  • José Custódio de Miranda
  • José Ferreira Pinto
  • José Ricardo da Silva
  • Luís Ferreira
  • Marcos de Oliveira Galvão
  • Valdir Ferreira

 

01/02/1983 à 31/12/1988

  • Benedito Paulo Vilela Rodrigues
  • Eugenio Pacheli Antunes
  • Joaquim Antonio dos Reis
  • Job Polidoro
  • José Camilo de Lélis Lima
  • José Custódio de Miranda
  • José Nazareth Fazzeri
  • Nelson Aparecido Coelho Pereira
  • Vito Julio Lerário
  • Sara Dalva Miliano

01/02/1977 à 31/01/1983

  • Carlos Sant’Ana
  • Francisco de Assis Vieira Filho
  • Ivanil Vieira de Souza
  • João Fernandes dos Santos
  • Job Polidoro
  • José Nazareth Fazzeri
  • José Roberto Valle
  • Messias de Paula Santos
  • Sebastião Tadeu de Lima

 

01/02/1977 à 31/01/1983

  • Carlos Sant’Ana
  • Francisco de Assis Vieira Filho
  • Ivanil Vieira de Souza
  • João Fernandes dos Santos
  • Job Polidoro
  • José Nazareth Fazzeri
  • José Roberto Valle
  • Messias de Paula Santos
  • Sebastião Tadeu de Lima

31/01/1973 à 31/01/1977

  • Carlos Sant’Ana
  • Claudio Luiz dos Santos
  • Francisco Caltabiano
  • Homero de Paula Santos
  • Irbis Ferreira Vieira
  • Luiz de Paula Santos
  • Roberto Vilela
  • Vagno de Campos Figueira
  • Walter de Souza Guimarães

 

21/03/1969 à 30/01/1973

  • Carlos Sant’Ana
  • Ednardo José de Paula Santos
  • Homero de Paula Santos
  • Irbis Ferreira Vieira
  • Máximo Salles
  • Nadir Marques Vieira
  • Paulo José de Siqueira
  • Vagno de Campos Figueira
  • Roberto Vilela (Posse: 11/12/70 – eleito:15/11/70)
  • Affonso de Paula Filho (Posse:11/12/70 – eleito:15/11/70)
  • Francisco Caltabiano (Posse: 11/12/70 – eleito:15/11/70)

21/03/1965 à 20/03/1969

  • Gilberto Giovanelli
  • Hélio Miranda
  • Homero de Paula Santos
  • Irbis Ferreira Vieira
  • José Nazareth Fazzeri
  • Máximo Salles
  • Nicolau Antonio Mathias
  • Paulo José de Siqueira
  • Virgílio Monteiro dos Santos França
Accessibility